AEG RA 5521

13 kg
Termostat
Počet žeber
Možnost umístění na zeď

Tento přenosný olejový radiátor RA 5521 od společnosti AEG je dokonalým řešením pro dodatečné vytápění kdekoliv je potřeba. Tento olejový radiátor snadno vytopí i velký pokoj na příjemnou teplotu, a to při nízkých nákladech na energii. Na nastavitelném termostatu se 3 úrovněmi vytápění můžete přesně nastavit vámi požadovanou teplotu. Pro zajištění bezpečí má toto topidlo ochranu proti přehřátí. Díky integrované rukojeti a 4 kolečkům lze ohřívač snadno přemísťovat z místnosti do místnosti, abyste se ochránili před chladem. Obsahuje také vestavěný prostor pro uložení kabelu.

• topí
    • AEG
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• nízká spotřeba při velkém výkonu

dostatečný výkon i pro místnost 25 m2

we

• Pěkně vypadá,kvalitní značka

Vybrala jsem ho díky renomované značce i vzhledu

• , zakoupeno v ivatofi

• Kvalitní značka, oproti jiným radiátorům této kategorie robustnější provedení (ale samozřejmě nejde srovnávat se starými litinovými).
    • Sháněl jsem jednoduché mechanické ovládání, které tento radiátor má.
    • Prodloužená záruka.

Sháněl jsem radiátor, který se nebudu muset bát nechat zapnutý trvale a bez dozoru, proto jsem volil značkový přístroj. Za ty peníze to je podle mě dobrá volba.

• vysoká kvalita

je to co jsem potřeboval

• , zakoupeno v segu.cz

• slušný výkon
    • pěkný design

za rozumné peníze slušný výrobek
    výkon odpovídá technickým parametrům

• , zakoupeno v ivatofi

• Rozhodl jsem se pro tento produkt kvůli značce. Předpokládám kvalitní zboží a navíc za cenu srovnatelnou s běžnými výrobci
    • Zatím nic

Po týdnu užívání bez problémů, vyhřeje místnost 30 m2 i na střední výkon. Uvidíme jak bude hřát při velkých mrazech.

• Renomovaná značka, vzhled, kvalita made in GERMANY, poměr cena - výkon
    • Svit kontrolky

Původně jsem, chtěl DE LONGHI, většina má kladné recenze a také jeden na zkoušku zakoupil, made in CHINA bylo první co mě zarazilo. AEG RA 5521 (GERMANY) mám 4 kusy a SUPER. Je znát i větší výhřevnost oproti DE LONGHI (měl jsem v obýváku a nestačil, tak je v ložnici), i když mají schodné parametry.