DeLonghi KH 771225

Termostat
Počet žeber
Ochrana proti zamrznutí

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Je výkonný - rychle vyhřeje i velkou místnost.
    • Je tichý - zapínání a vypínání neruší ani v noci.
    • Má namontovaná kolečka - stačí vyklopit do provozní polohy.
    • Není bílý ale světle šedý.
    • Nám to nevadí, ale snad by to mohlo být uvedeno v popisu.
    • Podle popisu jsme očekávali 2 madla ale je jen jedno.
    • Horký se hůře přesouvá do jiné místnosti pokud musí přes práh.
    • Mohlo být uvedeno v popisu, že je opatřen jedním úchytem.

Kladné recenze na tento produkt byly důležité při rozhodování.
    Je to náš první olejový radiátor, ale splnil naše představy.
    První použití jsme provedli v uzavřené místnosti, pak důkladně vyvětrali, až pak jsme mohli v místnosti být. Smrad z vypalování byl dost nepříjemný, ale po dalším zapnutí už nesmrděl.
    S vyšší spotřebou el. jsme počítali.
    Nepoužíváme jej jako jediný zdroj vytápění - dovytápíme.
    Máme nastavenou teplotu, kterou jsme odhadli dle návodu.
    Termostat spolehlivě funguje.
    Nelitujeme investované peníze - cena odpovídá kvalitě.
    Byla to dobrá koupě - jsme s ním spokojeni.

• všechno funguje
    • nevím

zatím bez problémů

• , zakoupeno v Elektrochram

• krásný, tichý, hřeje :)
    • -

Dobrá volba.

Rozměry (VxŠxH)
550 x 150 x 640 mm
16.15 kg
Termostat
Počet žeber
Ochrana proti zamrznutí

Olejový radiátor s termickými otvory zvyšujícími účinnost
12 článků
Úložný prostor na kabel
Hmotnost: 16,15 kg
Rozměry: 55 x 16 x 64 cm

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Je výkonný - rychle vyhřeje i velkou místnost.
    • Je tichý - zapínání a vypínání neruší ani v noci.
    • Má namontovaná kolečka - stačí vyklopit do provozní polohy.
    • Není bílý ale světle šedý.
    • Nám to nevadí, ale snad by to mohlo být uvedeno v popisu.
    • Podle popisu jsme očekávali 2 madla ale je jen jedno.
    • Horký se hůře přesouvá do jiné místnosti pokud musí přes práh.
    • Mohlo být uvedeno v popisu, že je opatřen jedním úchytem.

Kladné recenze na tento produkt byly důležité při rozhodování.
    Je to náš první olejový radiátor, ale splnil naše představy.
    S vyšší spotřebou el. jsme počítali.
    Nepoužíváme jej jako jediný zdroj vytápění - dovytápíme.
    Máme nastavenou teplotu, kterou jsme odhadli dle návodu.
    Termostat spolehlivě funguje.
    Nelitujeme investované peníze - cena odpovídá kvalitě.
    Byla to dobrá koupě - jsme s ním spokojeni.

• všechno funguje
    • nevím

zatím bez problémů

• , zakoupeno v Elektrochram

• krásný, tichý, hřeje :)
    • -

Dobrá volba.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Funguje super, parádně hřeje, spotřeba na výkon dobrá.

Celkově podařený stroj od výrobce kávomatů.

• , zakoupeno v EURONICS

• - Při zapnutí na max místnost o velikosti 75m3 vyhřeje během chvilky na 22°C a tuto teplotu udržuje.
    • - Kolečka se dají sundat a radiátor zavěsit na zeď (pokud si uděláte nějaké držáky).
    • - Není bílý, ale šedý

Viz Pro a Proti

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Krátká přívodní šňůra.

Zatím jsme s topením spokojeni - výkon je dostatečný na přitápění.

• , zakoupeno v Expert.cz

spokojenost, produkt poskytuje to co je v nabídce

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vzhled, variabilní funkčnost, mobilnost.
    • Poněkud nízká doba akumulace tepla.
    • Pro uživatele, kteří nemají variantu snížené sazby za elektrickou energii, poněkud nákladný provoz...

Nemám co shrnovat, vše podstatné jsem uvedl.

dobrá kvalita

• tichý chod
    • zahřívací kolo dopadlo super, uvidíme až uhodí mrazy
    • krátký přívodní panel

zeptejte se mě po zimě, budu určitě chytřejší