SOLAC RA 8027

Příkon
1500 W

• , zakoupeno v ELSPOT

• dobra firma
    • no, jeden radiator z jineho obchodu jsem reklamoval, protoze prijel jiz z vytecenym olejem. Tomuto se hned uvolnil cudlik spinace, kamarad mel co delat, aby to psravil! Takze jsem chtel Solac, kvuli kvalite, ale cina je cina. nicmene ale pouze myslim, ze jsem mel fakt smulu, radiator hreje jinak nyni skvele!!!

pres problemy doporucuji

Počet žeber
Kolečka
Příkon
1500 W

Pokročilý design umožňuje poskytování tepla dvojím způsobem: sáláním a prouděním vzduchu.

Kombinací vysoké hladina ohřevu a rychlého proudění zajišťuje brzy stabilní pokojovou teplotu.

Celokovový povrch.

Přepínač výkonu se třemi pozicemi.

Vysoce přesný pokojový tepelný termostat.

Bezpečnostní termostat.

• nebyl zkontrolován

doporučil bych s výhradou

prostě plní očekávání...

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Malý,pěkný, splňuje požadavky moje.
    • Krátká šňůra
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Kape z něj olej, což je pro olejový radiátor podstatná závada. Navíc není vhodný do koupelny, ale v krátkém popisu se o tom nedočtete.

Vzhledem k tomu, že jsem si radiátor objednala na vytápění koupelny je pro mě zbytečný, navíc jsou pod ním olejové skvrny, olej uniká.

• - rychle vytopí místnost
    • - nehlučí jako jiné druhy přímotopů
    • - zatím nic

- splňuje účel využití
    - funguje jak má
    - jsme spokojeni

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• za dobrou cenu kvalita

doporučuji, je to kvalitní výrobek

• kvalitní zpracování
    • termostat
    • stabilní kolečka
    • dvojité opláštění
    • 7 žeber - 1500W - záleží na velikosti místnosti

Dlouhodobě odzkoušený a kvalitní výrobek. Dobře fungující termostat, vybočená kolečka zajistí stabilitu. Díky dvojitému opláštění vydří být déle teplý, vzhledově vypadá lépe než klasické žebráky. Vzhledem k sedmi žebrům a příkonu 1500W se hodí spíše do menších místností.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• pěkný vzhled, rychle topí

jsem spokojená

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dobrá výhřevnost, snadné ovládání, snadná manipulace

Velmi dobrý poměr cena-výkon.